I n t e n c j e M s z y ś w .
Sobota 23. 03.
|
6:30 |
+ Stanisława Rejczak [G23] |
7:00 |
+ Tadeusz Siaśkiewicz (z intencji Jadwigi, Bogumiła i Wojciecha Pisarczyk) Za zmarłych z rodziny Byczków i Drożdżów |
|
18:00 |
+ Bogusława Migas i zmarli z rodziny Migasów + Paweł Szkaradziński w 13. rocznicę śmierci
|
NIEDZIELA PALMOWA 24. 03. |
6:30 |
+ Katarzyna Krauzowicz – 21. rocznica śmierci |
8:00 |
+ Stanisława Rejczak [G24] + Józefa Mrugała – 16. rocznica śmierci |
|
9:30 |
+ Józef Rokicki + Zygmunt Majerczyk – 2. rocznica śmierci (z intencji żony i dzieci) |
|
11:00 |
O potrzebne łaski dla Frania i Piotrusia Iskrzyckich + Maria i Wincenty Fąfrowicz, syn Tadeusz |
|
12:30 |
W intencji Polaków, którzy ratowali Żydów + Józefa Chudoba w 4. rocznicę śmierci |
|
15:00 |
(po Gorzkich Żalach) + Wiktoria Kalata |
|
18:00 |
+ Zofia i Bronisław Błaszczyk
|
|
WIELKI PONIEDZIAŁEK 25. 03. |
6:30 |
+ Elżbieta i Jan Mazur |
7:00 |
+ Stanisława Rejczak [G25] |
|
18:00 |
+ Bogusław Mularek – 12. rocznica śmierci + Józef Stołowski, żona Józefa – w rocznicę śmierci
|
|
WIELKI WTOREK 26. 03. |
6:30 |
+ Kunegunda Malec w 1. rocznicę śmierci |
7:00 |
+ Stanisława Rejczak [G26] Dziękczynna za dar życia z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Pawła |
|
18:00 |
+ Aniela i Grzegorz Michór + Marek Siatkowski – 8. rocznica śmierci
|
|
WIELKA ŚRODA 27. 03. |
6:30 |
+ Wiktor Giełczyński – 29. rocznica śmierci |
7:00 |
+ Stanisława Rejczak [G27] + Zofia Mrugała – 44. rocznica śmierci |
|
18:00 |
Intencje Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
|
|
WIELKI CZWARTEK 28. 03. |
16:00 |
Za zmarłych kapłanów + Władysława i Zygmunt Ścisłowicz + Stanisława Rejczak [G28] |
19:00 |
O wiarę i nadzieję dla kapłanów + Tadeusz Starczowski – 2. rocznica śmierci (z intencji żony i syna) + Wojciech Batkiewicz w 2 rocznicę śmierci (od córki Magdaleny)
|
|
WIELKI PIĄTEK 29. 03. |
16:00 |
LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
|
19:00 |
LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
|
|
WIELKA SOBOTA 30. 03.
|
21:00 |
+ Franciszek Łaś i Wiesław Mrugała + Stanisława Rejczak [G29] + Wiktoria Kalata + Paweł Mizera Za Parafian
|
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 31. 03. |
6:30 |
+ Zofia i Józef Ścisłowicz, córka Anna Guziak + Józef Chowaniec |
8:00 |
+ Stanisława Rejczak [G30] + Helena Cyrwus |
|
9:30 |
+ Władysława i Józef Klocek + Maria i Bronisław Podkanowicz + Halina – 5. rocznica śmierci, mąż Józef |
|
11:00 |
+ Andrzej Pyzowski – 17. rocznica śmierci + Maria i Wincenty Fąfrowicz |
|
12:30 |
Za Parafian |
|
15:00 |
+ Tadeusz Starczowski – 2. rocznica śmierci |
|
18:00 |
+ Wiktoria Kalata
|
|
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 1. 04. |
6:30 |
+ Józef Rosiński (od brata Kazimierza z rodziną z USA) |
8:00 |
+ Zofia Giełczyńska – 5. rocznica śmierci + Adam Kozielski i Marek Kozielski |
|
9:30 |
+ Tadeusz Szewczyk, żona Maria + Anna Wolska-Korczak, mąż Jan (z intencji Amadeusza, Jagny, Weroniki, Jeremiego, Macieja i Jędrzeja) |
|
11:00 |
+ Tadeusz Watrychowicz – 46. rocznica śmierci + żona Janina + Jan Kutyła – 6. rocznica śmierci |
|
12:30 |
Za Parafian |
|
15:00 |
Za zmarłych z rodziny Głodków i Jachymiaków |
|
18:00 |
+ Wiktoria Kalata [G1]
|